Türkiye'de Vulcan

Tel.: 0312 484 59 47

Vulcan Descaler

Kalite Sertifikaları


UL Onayı

UL logoUnderwriters Laboratories Inc. (UL) Illinois, ABD merkezli bir uluslararası güvenlik ve kalite onayı kurumdur. Bir ürün üzerindeki UL işareti; UL’nin ürünü test edip değerlendirdiğini ve elektronik parçalarının sıkı güvenlik kurallarının karşıladığını belgeler. Tüm Vulcan anahtarlama güç adaptörleri bu gereklilikleri karşılamakta olup uluslararası standartlara uygundur.
 Ul Letter

     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Alman TÜV/GS

TÜV LogoAlman TÜV/GS; Güvenilirlik ve güvenlik açısından ürünü değerlendiren bağımsız bir Alman enstitüsüdür. Bir ürün, sıkı düzenlemeleri geçtiğinde, ona TÜV/GS işareti verilir, bu da ürünün; "Alman Ekipmanları Güvenlik Kanunu"na göre güvenlik açısından test edilip onaylandığını gösterir. GS işareti ise, üretim için kalite sistemini kapsayan düzenli fabrika denetimlerini içeren bir sertifikasyondur. Bu yasa, ilgili üreticinin; üretimindeki tüm teknik özelliklerini koruyup korumadığının müfettişler tarafından sık sık değerlendirilmesini gerektirir. Fabrika denetimleri sırasında, kalite sisteminin uygulanması, üretim ortamı ve üretimle ilgili test ve ölçüm ekipmanları değerlendirilir.
 

TÜV letter


     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

CE Onayı

CE LogoCE işareti, bir ürünün Alman ve AB tüketici güvenliği, sağlık ve çevre gerekliliklerini karşıladığını gösterir. "CWT ürünlerinin aşağıdaki AB yönergelerine uygun çalıştığını; 73/23 / EG; 89/336 / EG kodlu CE Sertifikaları ile burada beyan etmektedir. CWT ürünleri, Alman Sanayi Güvenliği Kanunu ve Avrupa düşük voltaj kurallarının gereksinimlerini karşılar. "
 

ce letter     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Almanya Menşe Belgesi ( CO Sertifikası )

IHK LogoCO (Menşe Belgesi), malın üretildiği ülkeyi belirtir ve resmi olarak onaylar. Almanya'da, bu sertifika Alman Ticaret Odası (IHK) tarafından düzenlenir. Bir ürünün mevcut parçaların her birinin kökeninin ve üretim yerinin tam olarak araştırılmasından ardından Alman menşeili (Alman Malı) olduğu onaylanır.
 

ihk letter
Copyright: Christiani Wassertechnik GmbH (CWT) | Imprint